Zontek-Przeprowadzki

Darmowa wycena u klienta! Zadzwoń.

Firma Zontek-Przeprowadzki rozpoczęła działalność w 2005 r. Od początku działalności naszą specjalnością są przeprowadzki i transport towaru. Z racji położenia siedziby naszej firmy obsługujemy głównie miasto Tychy oraz całą Polskę i Unię Europejską.

Naszym klientom oferujemy usługi na najwyższym poziomie, bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu oraz wielokrotnie sprawdzonej kadrze pracowniczej.

Zontek-Przeprowadzki wyspecjalizowana firma

Beskid-PrzeprowadzkiOd czasu do czasu przychodzi się nam przenieść, nie tylko zmieniając mieszkanie, ale również przenosząc firmę pod inny adres. To skomplikowana operacja, zwłaszcza jeśli rzeczy do przewiezienia jest sporo. Dobrze jest mieć opracowany plan przeprowadzki wcześniej aniżeli w dniu jej wykonania. Niegdyś przeprowadzki organizowało się z pomocą sąsiadów czy rodziny, dziś funkcjonują na rynku wyspecjalizowane firmy przeprowadzkowe, które zajmują się przeprowadzka w sposób kompleksowy.

Przeprowadzki profesjonalnie, szybko i sprawnie

Czy nadal da się zorganizować przeprowadzkę we własnym zakresie? Oczywiście, że można tylko warto zadać sobie pytanie zasadnicze po co i czy warto, kiedy za niewielką stosunkowo opłatę ekipa naszej firmy dokona przeprowadzki profesjonalnie, szybko i sprawnie przewożąc Państwa dobytek w całości, bezpiecznie z jednego na drugie miejsce.

W wydaniu własnym przeprowadzka to najczęściej zapakowanie samochodu osobowego lub też dwóch po dach. Zerowa widoczność, maksymalne obciążenie, a często także hak holowniczy i przyczepka. Oczywiście jest to realne i wymiernie tanie, bowiem wynajem przyczepki kosztuje niewiele, niemniej licząc koszty dodane jak czas pakowania, mocowania, jazdy, jak również koszty paliwa i amortyzacji własnego samochodu nie jest to opłacalne. Dochodzi to tego ryzyko uszkodzenia mebli, czy sprzętów, które w przypadku naszej firmy są ubezpieczone.

Bezwzględnie przeprowadzki nie powinniśmy wykonywać sami. Chociażby z powodu braku doświadczenia, które posiadają nasi pakowacze i kierowcy meblowozów. Skontaktuj się z nami wycenimy i zorganizujemy przeprowadzkę za Ciebie.

Wykonanie: WHITEGHOST

+48 790 481 789