Przeprowadzki zwierząt

Przeprowadzki zwierząt to dla naszych pupili ogromny stres. Dlatego też nie przepadają one za podróżami. Jednak w świecie, w którym często się przemieszczamy, również zwierzęta funkcjonują w transporcie. Co prawda do rzadkości należą przesyłki kurierskie zwierząt. Lecz podróżować ze zwierzętami wielu z nas musi, bo nie ma innego wyjścia, lub też zwyczajnie nie chce się rozstawać ze swoim pupilem. Zwłaszcza psy i koty są wrażliwe na poruszanie się środkiem transportu. Mogą nam nastręczyć sporo trudności podczas przeprowadzki, w szczególności gdy mamy pokaźną gromadkę zwierzaków. Każdy przejazd samochodem, również w przyczepie to dla zwierząt wielki stres.

Przeprowadzki zwierząt to spora odpowiedzialność dla przewoźnika

Bez względu na rodzaj przewożonego zwierzęcia, należy pamiętać, że przeprowadzka to dla niego duży stres, często bardzo trudny do przeżycia. Najtrudniej rzecz jasna przeżywają przeprowadzkę psy i koty. Chaos przy pakowaniu dobytku, to już może być zaczątek problemów. Zwierzę nie jest rzeczą i może być w takiej sytuacji zaskoczone, zaniepokojone, zdenerwowane, należy wiec poświęcić mu odrobinę uwagi, gdyż żadne zwierze przeprowadzki nie lubi, zwłaszcza gdy do transportu nie jest w żaden sposób przygotowane.

Przewóz osób rządzi się swymi prawami, podobnie wygląda też transport zwierząt. Występują obostrzenia co do zapewnienia należytych warunków zwierzętom w drodze. Większe zwierzęta zwykle są uspokajane środkami w tym celu podawanymi, mniejsze zwierzaki winny posiadać stosowne zabezpieczenia, klatki i transportery. To spora odpowiedzialność dla przewoźnika, który odpowiada za żywy ładunek.

Wykonanie: WHITEGHOST

+48 790 481 789